Окупанти розміновують місцевість в районі КПВВ "Станиця Луганська", а відведення своїх підрозділів від Петровського обіцяють почати 3 жовтня

02.10.2016 20:00

Окупанти розміновують місцевість в районі КПВВ "Станиця Луганська", а відведення своїх підрозділів від Петровського обіцяють почати 3 жовтня

Як повідомляє 2 жовтня 2016 року Головне управління розвідки Міністерства оборони України, на виконання Рамкового рішення про розведення сил і засобів на лінії розмежування на тимчасово окупованих територіях Донбасу розпочався процес розведення сил.

Російсько-терористичні війська проводять розмінування місцевості в районі КПВВ "Станиця Луганська". Як повідомляє 2 жовтня 2016 року Головне управління розвідки Міністерства оборони України, на виконання Рамкового рішення про розведення сил і засобів на лінії розмежування на тимчасово окупованих територіях Донбасу розпочався процес розведення сил, передає УНІАН.

Так, 1 жовтня відбулося відведення підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ з району населеного Золоте.

"У районі КПВВ "Станиця Луганська" інженерно-саперною ротою 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ проводиться розмінування місцевості. Відведення військ заплановано на 2-3 жовтня”, - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, наголошує розвідка, в районі Петровського ознак підготовки бойовиків до відводу сил не виявлено.

Окупанти обіцяють почати цей процес у понеділок, 3 жовтня. "Через ОБСЄ і СЦКК з українською стороною була узгоджена дата відведення сил і засобів в Петровському - це 3 жовтня", - цитує "ОстроВ" повідомлення керівництва ОРДО.

Як повідомлялося, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкове рішення Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів на лінії розмежування. Документ передбачає, що умовою для початку розведення сил у Станиці Луганській, Золотому і Петровському є дотримання режиму припинення вогню протягом семи діб. В тексті угоди також зазначається, що розведення сил і засобів здійснюється шляхом їх відведення з займаних позицій в обидва боки з метою створення ділянок розведення, як правило, не менш як 2 км в ширину і 2 км вглибину. При цьому саме розведення сил і засобів на кожній з таких двох ділянок здійснюється за моніторингу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

А з 1 вересня українська сторона узяла на себе зобов'язання щодо "безстрокового" припинення вогню.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus