Окупанти в Криму збираються продати офіси Приватбанку

18.10.2016 13:00

Окупанти в Криму збираються продати офіси Приватбанку

Влада анексованого Росією Криму має намір продати офіси Приватбанку. Відзначається, що "комітет державної ради республіки Крим з майнових та земельних відносин" погодив продаж низки об'єктів нерухомості, що належать Приватбанку.

Влада анексованого Росією Криму має намір продати офіси Приватбанку.

Про це повідомляють "Українські новини", посилаючись на прес-службу окупаційної влади Криму.

Відзначається, що "комітет державної ради республіки Крим з майнових та земельних відносин" погодив продаж низки об'єктів нерухомості, що належать Приватбанку.

Буде продано нерухоме майно бази відпочинку "Прибій" і дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Восход" в смт Коктебель, а також бази відпочинку "Волна" в селі Мар'їно Чорноморського району.

Їх вартість оцінюється в 68 мільйонів рублів.

Кошти, отримані від продажу майна, будуть спрямовані в дохід бюджету Криму нібито для виплати компенсації вкладникам українських банків.

На продаж виставлять нежитлові приміщення і квартири, що належать Приватбанку і які використовувалися в якості банківських відділень в містах Сімферополь, Саки, Армянськ, Феодосія і Кіровському районі.

Як відомо, 41,66% акцій Приватбанку належать бізнесменові Ігорю Коломойському, 33,2525% - бізнесменові Геннадію Боголюбову.

За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 1-е місце (268,9 млрд гривень) серед 101 чинного банку.

Раніше російська окупаційна адміністрація Криму "націоналізувала" розташоване в межах півострова майно компаній "ДТЕК Крименерго", "Укртелеком" й телекомунікаційну групу "Vega", що також належали Ахметову.

Окрім того, в квітні 2014 року в анексованій Автономній Республіці Крим припинив свою діяльність "Перший український міжнародний банк" (ПУМБ), який пов'язують з Ахметовим.

В грудні минулого року в Криму застрелили близького до Ахметова підприємця Михайла Ляшка (він же "Мішаня Косий"), якого завдяки контролю над компанією "Олімп" називали неофіційним "горілчаним королем" Донбасу. У сферу його компетенції в структурах олігарха, як стверджують ЗМІ, також входив тютюновий та гральний бізнес.

За оцінкою Forbes, протягом 2015 року статки Ахметова знизилися на 4,6 млрд доларів й наразі оцінюються в 2,3 млрд доларів США.

Водночас в Криму й надалі комфортно почувається бізнес Дмитра Фірташа, який відомий своїми близькими стосунками з оточенням Путіна й чиї дружина та діти є громадянами РФ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus