Окупантів Донбасу залишили без ковбаси і масла

26.09.2016 09:00

Окупантів Донбасу залишили без ковбаси і масла

В смт. Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області було затримано автомобіль Volkswagen Crafter, на якому громадянин "Т" безпосередньо перед лінією зіткнення в об'їзд останніх блокпостів Збройних Сил України та контрольних пунктів в'їзду-виїзду намагався перемістити на тимчасово неконтрольовану територію України ковбасні вироби, сири та масло.

По дорозі до бойовиків зупинили авто, завантажене ковбасою, сиром і маслом. Про це 25 вересня повідомив прес-центр АТО в Facebook.

"Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ "Фантом") в смт. Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області було затримано автомобіль Volkswagen Crafter, на якому громадянин "Т" безпосередньо перед лінією зіткнення в об'їзд останніх блокпостів Збройних Сил України та контрольних пунктів в'їзду-виїзду намагався перемістити на тимчасово неконтрольовану територію України ковбасні вироби, сири та масло орієнтовною вартістю 56,8 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

Крім того, затримали транспортний засіб ВАЗ-2106, на якому теж в об'їзд блокпостів намагалися перевести на тимчасово неконтрольовану територію взуття орієнтовною вартістю 18,5 тис. грн.

На КПВВ "Новотроїцьке" співробітники спецпідрозділу "Фантом" спільно з прикордонниками також знайшли в автомобілі ВАЗ 2109, в обладнаному сховищі під сидінням, одяг на загальну суму 34 тис. грн, який збиралися провезти на окуповану територію.

За даними фактами складени протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, що передбачено ч.1 ст.204-3 КУПАП.

Нагадаємо, 17 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачається, що переміщення товарів у район чи з району проведення АТО здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом міністрів за поданням Служби безпеки України.

У травні 2016 року екс-голова Луганської облВЦА, нинішній заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука повідомив, що допускає відновлення торгівлі з непідконтрольними районами Донбасу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus