"Олександрія" розгромила "Дніпро" з рахунком 4:1

02.10.2016 13:00

У 10-му турі Прем'єр-ліги Чемпіонату України "Олександрія" перемогла "Дніпро" з рахунком 4:1. Доля матчу була вирішена в першому таймі. Гості мали явну перевагу з самого початку матчу, і в перші чверть години забили два голи. На 11 хвилині рахунок відкрив Віталій Пономар. Гол престижу у складі "Дніпра" на 85-й хвилині забив Владислав Кочергін.

У 10-му турі Прем'єр-ліги Чемпіонату України "Олександрія" перемогла "Дніпро" з рахунком 4:1.

Доля матчу була вирішена в першому таймі, передає УНІАН. Гості мали явну перевагу з самого початку матчу, і в перші чверть години забили два голи.

На 11 хвилині рахунок відкрив Віталій Пономар. Після передачі в штрафну м'яч від ноги Чеберячка влучив у штангу, а Паламар підібрав м'яч і закотив його у ворота. А через 5 хвилин, на 16-й, Роман Яремчук подвоїв перевагу своєї команди. Після навісу Поляруса зі штрафного Яремчук ударом головою відправив м'яч у дальній верхній кут воріт. Нарешті, на 37-й хвилині гості довели свою перевагу до великого - гол забив Станіслав Микицей. Після навісу Поляруса з кутового Микицей головою пробив під поперечину.

У другому таймі гості знизили активність, але, тим не менш, зуміли забити четвертий гол. На 61-й хвилині Яремчук зробив дубль. Після передачі Цурикова Яремчук пробив низом здалеку - м'яч влетів у ворота.

Гол престижу у складі "Дніпра" на 85-й хвилині забив Владислав Кочергін. Румунський легіонер "Дніпра" Влад зліва прострілив у штрафну, і Кочергін ударом головою відправив м'яч у ворота.

Таким чином, "Олександрія" здобула 5-ту перемогу в нинішньому сезоні, набрала 16 очок і втримала мінімальне відставання від одеського "Чорноморця" (17), який раніше обіграв "Сталь". Команди борються за 4-5 місця в турнірній таблиці УПЛ.

Нагадаємо, в 9-му турі української футбольної Прем'єр-ліги "Динамо" обіграло донецький "Олімпік" з рахунком 4:0.

Источник новости: NEWSru.ua