Олланд і Меркель мають намір закликати Путіна продовжити гуманітарну паузу в Сирії

19.10.2016 19:00

Олланд і Меркель мають намір закликати Путіна продовжити гуманітарну паузу в Сирії

На сьогоднішній зустрічі "нормандської четвірки" канцлерка Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд мають намір закликати РФ продовжити гуманітарну паузу в Сирії. "Сьогодні ввечері спільно з Ангелою Меркель ми закличемо Володимира Путіна продовжити оголошену вчора гуманітарну паузу для забезпечення гуманітарного доступу", - наводить слова Олланда Єлисейський палац.

На сьогоднішній зустрічі "нормандської четвірки" канцлерка Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд мають намір закликати РФ продовжити гуманітарну паузу в Сирії.

Про це повідомив президент Франції Франсуа Олланд, передає "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ввечері спільно з Ангелою Меркель ми закличемо Володимира Путіна продовжити оголошену вчора гуманітарну паузу для забезпечення гуманітарного доступу", - наводить слова Олланда Єлисейський палац.

Тимчасом сирійські повстанці відмовилися йти з Алеппо, після того як Росія оголосила проведення "гуманітарної паузи" нібито з метою дати час цивільним і повстанцям покинути місто.

Нагадаємо, раніше в МЗС Франції заявили, що мета саміту в "нормандському форматі" – змусити Україну просунутися в питанні "статусу Донбасу".

Зазначимо, що президент України Петро Порошенко неодноразово вже заявляв про те, що Київ не просуватиметься в політичному процесі, поки не буде виконано пакет щодо безпеки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus