ООН називає розслідування вбивства Шеремета "тестом" для української влади

28.09.2016 23:00

ООН називає розслідування вбивства Шеремета "тестом" для української влади

Заступник верховного комісара ООН з прав людини Кейт Гілмор заявляє, що розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета є тестом для української влади. Про це вона заявила під час доповіді про співпрацю з Україною з питань прав людини.

Заступник верховного комісара ООН з прав людини Кейт Гілмор заявляє, що розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета є тестом для української влади. Про це вона заявила під час доповіді про співпрацю з Україною з питань прав людини, передає "ЛІГА.net".

"Нещодавнє вбивство журналіста Шеремета стане тестом на здатність і бажання українських інститутів розслідувати напади на свободу ЗМІ, яка необхідна для розвитку вільного суспільства", - сказала вона.

Гілмор зазначила, що в Україні журналісти та співробітники ЗМІ нібито продовжують відчувати тиск "з боку СБУ та збройних груп".

"Ми виявили значне збільшення насильства і переслідування журналістів, а також відсутність відповідальності", - сказала вона.

Нагадаємо, журналіст Шеремет трагічно загинув вранці 20 липня внаслідок вибуху авто керівника "Української правди" Олени Притули, у якому він перебував.

Генпрокурор Юрій Луценко назвав основною версією вбивства Шеремета помсту за його професійну діяльність. Проте слідство розглядає чотири версії.

Голова МВС Арсен Аваков заявив, що Нацполіція готова заплатити 200 тисяч гривень за будь-яку інформацію, яка стосується вбивства Шеремета.

Протягом останнього місяця поліція не розголошує жодної інформації, заявляючи, що це може нашкодити слідству.

Керівник поліції Хатія Деканоїдзе кілька прес-конференцій поспіль заявляє, що "великого прориву в цій справі поки немає" і, що слідчі проводять багато рутинної роботи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus