ООН передасть Гаїті мільйон доз вакцин проти холери, яка спалахнула після урагану

12.10.2016 11:00

ООН передасть Гаїті мільйон доз вакцин проти холери, яка спалахнула після урагану

Всесвітня організація охорони здоров'я допоможе Гаїті та передасть країні мільйон доз вакцин проти холери, епідемія якої спалахнула внаслідок урагану "Метью". На Гаїті вже зафіксували 300 випадків зараження хворобою, 20 осіб померли. За офіційними даними ураган вбив на Гаїті майже чотири сотні людей, однак ЗМІ пишуть про тисячу жертв.

Всесвітня організація охорони здоров'я допоможе Гаїті та передасть країні мільйон доз вакцин проти холери, епідемія якої спалахнула внаслідок урагану "Метью". Про це повідомляє ТСН.

На Гаїті вже зафіксували 300 випадків зараження хворобою, 20 осіб померли. За офіційними даними ураган вбив на Гаїті майже чотири сотні людей, однак ЗМІ пишуть про тисячу жертв.

Як повідомлялося, ураган "Метью" також забрав також 34 життя у США.

За даними місцевої влади, всі випадки загибелі були зафіксовані в п'яти американських штатах на південному сході країни, 17 з них - в Північній Кароліні. Наразі ще декілька осіб числяться зниклими без вісті.

"Меттью" став найпотужнішим в Атлантичному океані з 2007 року. Крім США, він накрив Домініканську Республіку, Ямайку, Кубу і Багамські острови. Найбільше жертв - понад 900 осіб - зафіксовано на Гаїті. Там оголошено триденну національну жалобу. Вибори президента і парламенту, які мали відбутися 9 жовтня, перенесено (нова дата буде названа 13 жовтня).

10 жовтня генеральний секретар ООН Пан Гі Мун назвав подію найстрашнішою трагедією і закликав до міжнародної підтримки постраждалих жителів Карибського басейну. Він сказав, що на Гаїті знищені цілі міста і села. Жителям загрожує епідемія холери та інших захворювань, що передаються через воду. Більш як мільйон людей потребують допомоги. Будинки сотень шкіл пошкоджено.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus