ООН погодила незалежне розслідування щодо Алеппо

21.10.2016 23:00

ООН погодила незалежне розслідування щодо Алеппо

"Озброєні опозиційні групи продовжують обстріли цивільних районів західної частини Алеппо з мортир та інших озброєнь, проте невибіркові бомбардування східної частини міста, які здійснюють урядові сили та їхні союзники, відповідальні за переважну більшість жертв серед мирного населення", - заявив Зейд Раад аль Хусейн.

Рада Організації Об'єднаних Націй з прав людини у п'ятницю, 21 жовтня 2016 року, ухвалила рішення розпочати незалежне розслідування подій у сирійському місті Алеппо для того, щоб притягнути до відповідальності винних у воєнних злочинах, інформує DW.

"Озброєні опозиційні групи продовжують обстріли цивільних районів західної частини Алеппо з мортир та інших озброєнь, проте невибіркові бомбардування східної частини міста, які здійснюють урядові сили та їхні союзники, відповідальні за переважну більшість жертв серед мирного населення", - заявив під час спеціальної сесії Ради ООН з прав людини верховний комісар з прав людини Зейд Раад аль Хусейн.

Утім, у своїй промові він не назвав Росію, чиї літаки разом з сирійськими завдають авіаударів по Алеппо.

Такі порушення є воєнними злочинами, і якщо вони вчинялись свідомо, як частина широкомасштабних або систематичних атак на мирне населення, то це буде визнано злочинами проти людяності, наголосив комісар ООН, назвавши бомбардування Алеппо "злочинами історичного масштабу".

Перед цим повідомлялося, що Раад аль-Хусейн назвав бомбардування східної частини сирійського міста Алеппо є "злочином історичного масштабу".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus