ООН: від удару безпілотника США загинули 15 мирних жителів в Афганістані

30.09.2016 14:00

ООН: від удару безпілотника США загинули 15 мирних жителів в Афганістані

За інформацією Організації Обʼєднаних Націй, щонайменше 15 мирних мешканців загинули, 13 поранені внаслідок удару американського безпілотника в східній частині Афганістану. Удару було завдано після того, як розвідка отримала інформацію про перебування у місцевості Ачин у провінції Нангархар підрозділу бойовиків "ІДІЛ".

За інформацією Організації Обʼєднаних Націй, щонайменше 15 мирних мешканців загинули, 13 поранені внаслідок удару американського безпілотника в східній частині Афганістану.

Про це повідомляє Reuters.

В ООН закликали до незалежного розслідування інциденту. Агенція повідомляє, що удару було завдано після того, як розвідка отримала інформацію про перебування у місцевості Ачин у провінції Нангархар підрозділу бойовиків "ІДІЛ".

За даними місії ООН, внаслідок удару було знищено кількох бойовиків, проте і серед цивільного населення зафіксовано значні жертви.

"Місія ООН в Афганістані підкреслює необхідність для всіх сторін у конфлікті дотримуватися своїх зобов'язань згідно з міжнародним гуманітарним правом", – заявили в ООН.

Військове командування США підтвердило інформацію про те, що у вказаній місцевості було завдано удару по "ІДІЛ" з використанням дрона і повідомило, що перевіряє інформацію про жертви серед мирного населення.

Нагадаємо, в травні США за допомогою безпілотника знищили лідера "Талібану" муллу Ахтара Мохаммада Мансура.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus