Опитування: 48% переселенців не планують повертатися

25.10.2016 16:00

Опитування: 48% переселенців не планують повертатися

При цьому 3% опитаних переселенців відчувають упереджене ставлення до себе постійно. З-поміж тих, хто відчуває упереджене до себе ставлення, 50% повідомили, що відчувають подібне ставлення з боку звичайних людей (колег, сусідів), 31% – державних службовців, 30% – орендодавців, 22% – роботодавців, 10% – вчителів, лікарів і 4% – правоохоронних органів.

48% внутрішньо переміщених осіб, опитаних Київським міжнародним інститутом соціології, не мають наміру повертатися на колишнє місце проживання. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Респондентам було поставлено запитання, чи збираються вони повертатися на колишнє місце проживання, якщо з'явиться така можливість.

При цьому 36% мають намір повернутися, а 16% не змогли відповісти.

Також 36% з тих, хто хоче повернутися, повідомили, що повернуться в місця свого колишнього проживання до переходу непідконтрольних територій під контроль України, 35% – до відновлення умов комфортного життя, 21% – до припинення бойових дій.

Крім того, за останні 6 місяців 69% переселенців не відвідували непідконтрольних територій, 27% – відвідували своє колишнє місце проживання, 3% – відвідували інший населений пункт.

61% внутрішньо переміщених осіб не відчувають упередженого ставлення до себе. При цьому 3% опитаних переселенців відчувають упереджене ставлення до себе постійно, 11% – періодично, 21% – відчувають поодинокі випадки, а 5% було важко відповісти на запитання.

З-поміж тих, хто відчуває упереджене до себе ставлення, 50% повідомили, що відчувають подібне ставлення з боку звичайних людей (колег, сусідів), 31% – державних службовців, 30% – орендодавців, 22% – роботодавців, 10% – вчителів, лікарів і 4% – правоохоронних органів.

Методом особистого інтерв'ю з 22 липня по 16 серпня було опитано 1,5 тис. мешканців приймаючих громад і 1 003 переселенців у всіх областях, крім анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики поставило на облік 1 672 251 вимушеного переселенця із зони АТО і анексованого Росією Криму станом на 24 жовтня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus