Опитування: Фійон переможе Ле Пен у другому турі виборів президента Франції

12.01.2017 11:00

Опитування: Фійон переможе Ле Пен у другому турі виборів президента Франції

Французький консерватор Франсуа Фійон переможе ультраправого кандидата Марін Ле Пен, якщо вони обидва вийдуть у другий тур президентських виборів у травні. Про це свідчать дані соціологічного опитування РОР2017, повідомляє Європейська правда з посиланням на Reuters. Дані свідчать, що Фійон у другому турі набере на 63% голосів виборців, тоді як Ле Пен - 37% голосів.

Французький консерватор Франсуа Фійон переможе ультраправого кандидата Марін Ле Пен, якщо вони обидва вийдуть у другий тур президентських виборів у травні. Про це свідчать дані соціологічного опитування РОР2017, повідомляє Європейська правда з посиланням на Reuters.

Дані свідчать, що Фійон у другому турі набере на 63% голосів виборців, тоді як Ле Пен - 37% голосів.

Опитування також засвідчило, що Фійон у першому турі набере 24%, тоді як місяць тому цей показник складав 27,5%. Втім, у другом він набирає достатню кількість голосів від інших кандидатів, в тому числі і від центристів та соціалістів.

Однак, опитування також показало, що Еммануель Макрон, популярний екс-міністр економіки в уряді президента Франсуа Олланда, який балотується як незалежний кандидат, може влаштувати сюрприз.

Макрон, за даними опитування, посяде третє місце в першому турі з 16-20% голосів виборців. Але він міг би розраховувати ще на 5% голосів, якщо центрист Франсуа Байру вирішить вийти з президентських перегонів.

Нагадаємо, за результатами опитування, що проводилося 2-4 грудня і до якого долучилося понад 900 осіб, повідомлялося: Ле Пен та Фійон пройдуть до другого туру на виборах президента Франції.

Фійона, а надто Ле Пен, з огляду на їхні програми та політичні зв'язки, аналітики вважають "друзями Путіна".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus