Опитування: у другому турі президентських виборів Янукович програє Кличку

27.12.2013 17:27

Опитування: у другому турі президентських виборів Янукович програє Кличку

У другому турі президентських виборів чинний Президент Віктор Янукович програє лідеру "УДАРу" Віталію Кличку, лідеру фракції "Батьківщина" Арсенію Яценюку і народному депутату Петру Порошенку і має майже рівні шанси з лідером "Свободи" Олегом Тягнибоком і екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко. Про це свідчать результати дослідження.

У другому турі президентських виборів чинний Президент Віктор Янукович програє лідеру "УДАРу" Віталію Кличку, лідеру фракції "Батьківщина" Арсенію Яценюку і народному депутату Петру Порошенку і має майже рівні шанси з лідером "Свободи" Олегом Тягнибоком і екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" та соціологічною службою Центру Разумкова, які були представлені сьогодні, 27 грудня, на прес-конференції, передає УНІАН.

Зокрема, якби в Україні наприкінці грудня 2013 року відбулися дострокові президентські вибори і в них взяли участь лідери опозиційних партій, то у другий тур вийшли б Янукович (30%) та Кличко (22%).

В разі виходу до другого туру виборів Янукович та Кличка, за Кличка проголосували б 41%, за Януковича - 30,5%.

У разі виходу до другого туру Януковича та Яценюка, Яценюк набрав би 37%, Янукович - 30%.

У разі виходу до другого туру Януковича та Тимошенко, Тимошенко набрала б 31,5%, Янукович — 30%.

У разі виходу до другого туру Януковича та Тягнибока, Тягнибок набрав би 30%, Янукович — 31%.

У разі виходу до другого туру Януковича та Порошенка, Порошенко набрав би 34%, Янукович - 29%.

Як зазначила на прес-конференції директор Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна, порівняно з груднем 2012 року, Янукович і Кличко наростили результати першого туру на 6%.

Крім того, істотно зменшилася кількість тих, хто не визначився з вибором - з 23% до 10%.

Опитування проведено з 20 по 24 грудня цього року. Всього опитано 2010 респондентів. Теоретична похибка вибірки 2,3%.

Нагадаємо, результати дослідження Центру соціологічних і маркетингових досліджень "СОЦИС" і соціологічної групи "Рейтинг" свідчать про те, що якби президентські вибори в Україні відбулися найближчої неділі, то в другому турі Янукович програв би всім опозиційним кандидатам у президенти.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus