Опублікували відео з місця ліквідації Мотороли

17.10.2016 13:00

Опублікували відео з місця ліквідації Мотороли

Як видно на оприлюднених кадрах, вулиця біля будинку, де за допомогою вибухового пристрою було ліквідовано одного з ватажків бойовиків "ДНР", перекрита бронетехнікою, а біля під'їзду чергують озброєні люди. Натомість тіла самого терориста на відео немає. У Мережі також з'явилося відео, на якому невідомі люди у військовій формі і балаклавах заявляють, що вони є виконавцями вбивства.

У Мережі з'явилося відео з місця вбивства в Донецьку російського терориста Арсена Павлова, відомого також під прізвиськом "Моторола".

Як видно на оприлюднених кадрах, вулиця біля будинку, де за допомогою вибухового пристрою було ліквідовано одного з ватажків бойовиків "ДНР", перекрита бронетехнікою, а біля під'їзду чергують озброєні люди.

У той же час тіла самого терориста на відео немає.

У Мережі також з'явилося відео, на якому невідомі люди у військовій формі і балаклавах заявляють, що вони є виконавцями вбивства "Мотороли".

Вони стверджують, що роблять запис у Донецьку відразу після вбивства бойовика.

"Дане відео записується в Донецьку, де нами тільки що був ліквідований відомий терорист "Моторола". Захарченко, Плотницький, ти наступний!" - кажуть люди, після підводять руку в нацистському вітанні.

На тлі висить прапор української "військово-патріотичної організації" Misanthropic Division, яка, зокрема, 14 жовтня брала участь у смолоскипній ході по Києву.

Лідер Misanthropic Division "People Hater" (Сергій) в коментарі "112.ua" заявив, що їхня організація не має жодного стосунку до цього відео.

"Це дауни з "Фенікса". Просто позери", - прокоментував він.

PHOENIX - це маловідома організація.

"Вони не змогли зібрати і десятка людей під свої два (!) прапори в Києві, але тут же заявляють про свою здатність проводити диверсії такого рівня. Ми не бажаємо плямувати своє ім'я такими клоунськими витівками, розрахованими на любителів "сенсацій", - йдеться в повідомленні MD.

Ймовірно, спочатку відео було додано на акаунт якогось Олександра Хауссера із символікою PHOENIX у "ВКонтакте", проте звідти потім було видалено.

Нагадаємо, 16 жовтня російські ЗМІ повідомили, що в Донецьку в результаті вибуху було вбито одного з ватажків проросійської терористичної організації "ДНР" Арсена Павлова. Згідно з попередньою інформацією, як вибухівку було використано пластид, а бомбу закріпили на тросі ліфта.

Павлов - уродженець Республіки Комі (Росія). Брав участь у проросійських мітингах у Харкові в березні 2014 року. На Донбасі очолював "батальйон" бойовиків "Спарта" і хизувався вбивством 15 український військовополонених.

Раніше було ліквідовано бойовика банди "Призрак" Олексія Мозгового, на наступний день після власного весілля був убитий лідер угруповання луганських козаків Павло Дрьомов. Пізніше, в лютому 2016 року, Служба безпеки України повідомила, що спецслужби Росії готують вбивство командира бригади терористів "Восток" Олександра Ходаковського. До цього російські силовики вже провели кілька операцій з ліквідації ватажків бойовиків. Долю "польових командирів" розділили Бетмен і Бабай.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України зазначало, що таким чином спецслужби РФ проводять заміну "ненадійних" командирів підрозділів бойовиків кадровими російськими офіцерами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus