ОПЗ відновив роботу після двох місяців простою

04.10.2016 23:00

ОПЗ відновив роботу після двох місяців простою

Фонд державного майна констатує відновлення роботи найбільшого виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу. 3 жовтня відбулася наглядова рада НАК "Нафтогаз України" щодо погодження укладення контракту на постачання газу ПАТ "ОПЗ". У результаті 4 жовтня 2016 року у ОПЗ відновлено постачання газу.

Фонд державного майна констатує відновлення роботи найбільшого виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу.

Про це йдеться в повідомленні ФДМ.

Як повідомляється, набула чинності постанова Кабінету міністрів України "Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)" від 22 вересня 2016 року №658.

За інформацією ПАТ "Одеський припортовий завод", 3 жовтня відбулася наглядова рада НАК "Нафтогаз України" щодо погодження укладення контракту на постачання газу ПАТ "ОПЗ".

У результаті 4 жовтня 2016 року у ОПЗ відновлено постачання газу.

Завод був вимушений зупинитися в ніч проти 11 серпня для запобігання виникненню аварійної ситуації через зниження з боку ПАТ "Укртрансгаз" постачання газу на підприємство через борги.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України постановою від 22 вересня поклав на НАК "Нафтогаз України" спеціальні зобов'язання щодо постачання газу ОПЗ в обсязі до 300 млн куб. м до 31 грудня 2016 року, що дасть змогу запустити завод у жовтні.

За словами голови ФДМ Ігоря Білоуса, НАК повинен буде постачати ОПЗ газ безперебійно, незалежно від наявного боргу, за стандартними для цієї категорії підприємств цінами. Оплату цього боргу буде включено в умови приватизації заводу.

Запуск ОПЗ має позитивно вплинути на інвесторів напередодні повторного конкурсу з продажу 99,567% акцій ОПЗ, який ФДМ планує оголосити наприкінці вересня і провести його через 45 днів на початку листопада. Голова фонду пропонує встановити стартову ціну на рівні близько 150 млн дол., але вважає, що в результаті зростання конкуренції після зниження стартової ціни завод може бути проданий більш ніж за 300-400 млн дол. Остаточне рішення про стартову ціну продажу має ухвалити Кабінет міністрів України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus