Орбан проти квот на мігрантів, Юнкер - за

21.10.2016 23:00

Орбан проти квот на мігрантів, Юнкер - за

"Ми знаходимося в безвихідній ситуації, яку ми не змогли вирішити", - сказав Орбан. Він також заявив, що запропонував лідерам ЄС на саміті зняти з порядку денного питання примусового розподілу мігрантів у країнах Євросоюзу, однак президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер відкинув цю пропозицію.

Ситуація з уведенням обов'язкових квот на мігрантів в ЄС зайшла в глухий кут. Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє Reuters.

"Ми знаходимося в безвихідній ситуації, яку ми не змогли вирішити", - сказав політик.

Він також заявив, що запропонував лідерам ЄС на саміті зняти з порядку денного питання примусового розподілу мігрантів у країнах Євросоюзу, однак президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер відкинув цю пропозицію.

Орбан додав, що Європейська Рада попросила прем'єра головуючої Словаччини підготувати пропозиції щодо вирішення проблеми до наступного саміту.

Як повідомлялося, референдум в Угорщині щодо розподілу квот на мігрантів, який провели 2 жовтня, було визнано таким, що не відбувся через низьку явку 45% при необхідних більше 50%. У разі підтримки цих квот, Орбан мусів би піти у відставку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus