Острови Сент-Кітс і Невіс скасували візи для українців

23.09.2016 08:00

Острови Сент-Кітс і Невіс скасували візи для українців

Положеннями Угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Федерації Святого Кристофера (Сент-Кіттс) і Невісу, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати строком до 90 днів без віз на територіях, відповідно Сент-Кіттс і Невісу та України.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 21 вересня провів зустріч з Міністром закордонних справ Федерації Святого Крістофера (Сент-Кіттс) і Невіс Марком Брентлі, у ході якої було укладено Угоду між Україною та Сент-Кіттс і Невіс про взаємне скасування візових вимог. Про це повідомляється на сайті МЗС.

"Положеннями Угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Федерації Святого Кристофера (Сент-Кіттс) і Невісу, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати строком до 90 днів без віз на територіях, відповідно Сент-Кіттс і Невісу та України", - йдеться у повідомленні.

Федерація Сент-Кітс і Невіс, також відома як Федерація Сент-Крістофер і Невіс - держава в східній частині Карибського моря, що складається з двох островів - Сент-Кітс і Невіс, що відносяться до Малих Антільських островів.

Площа країни - 261 км. кв. Населення - 50 тис. чоловік. Столиця Бастер розташована на острові Сент-Кітс. Сент-Кітс і Невіс є найменшою державою західної півкулі, як по площі, так і за чисельністю населення. Є членом Британської Співдружності, очолюваної королевою Великобританії.

Раніше повідомлялося, Україна та Албанія домовилися про взаємне скасування візових вимог, а Румунія запровадила безкоштовні довгострокові візи для українців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus