Палата представників США схвалила закон на підтримку України. Не забули і про летальну зброю

22.09.2016 11:00

Палата представників США схвалила закон на підтримку України. Не забули і про летальну зброю

Закон містить заборону на визнання Сполученими Штатами анексії Російською Федерацією Криму. Передбачається, що відповідні санкції залишатимуться чинними, доки президент США не надасть до Конгресу свідчення про відновлення суверенітету України над півостровом. Також до переліку передбачених законом координованих з союзниками та партнерами США засобів підтримки України включено летальні оборонні системи озброєнь.

Палата представників Конгресу США (нижня палата Конгресу) схвалила закон на підтримку України. Про це сьогодні, 22 вересня, повідомляє Посольство України у США в соціальній мережі Facebook.

"Палата представників Конгресу США одностайно схвалила закон H.R. 5094"Про підтримку стабільності і демократії в Україні", раніше підтриманий Комітетом у закордонних справах", - йдеться у повідомленні.

За словами українських дипломатів, документ, ініційований співголовою комітету у закордонних справах Палати представників Еліотом Енгелем та внесений ним спільно з конгресменом-республіканцем Адамом Кінзінгером, фіксує збереження американських санкцій проти РФ до своєчасного та повного виконання нею Мінських домовленостей.

"Закон містить заборону на визнання Сполученими Штатами анексії Російською Федерацією Криму. Передбачається, що відповідні санкції залишатимуться чинними, доки президент США не надасть до Конгресу свідчення про відновлення суверенітету України над півостровом", - сказано у повідомленні.

Також до переліку передбачених законом координованих з союзниками та партнерами США засобів підтримки України включено летальні оборонні системи озброєнь. Окремі його положення спрямовані на посилення протидії російській інформаційній пропаганді та сприяння залученню іноземних інвестицій в економіку України.

Співавторами документа виступили близько 40 конгресменів від Демократичної та Республіканської партій. Перед його підписанням президентом США ідентичний за змістом законопроект має бути підтриманий Сенатом.

Нагадаємо, 22 вересня президент України Петро Порошенко і президент США Барак Обама провели переговори в Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН.

Наприкінці листопада минулого року президент США підписав оборонний бюджет на 2016 рік, у ньому було передбачено надання 300 мільйонів доларів на військову допомогу Україні.

В цілому допомога США Україні в галузі безпеки та оборони вже сягає близько 600 млн доларів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus