Пам'ятник загиблим у Гуті Пеняцькій був пошкоджений вибухом, - поліція Львівщини

12.01.2017 14:00

Пам'ятник загиблим у Гуті Пеняцькій був пошкоджений вибухом, - поліція Львівщини

Пам'ятник загиблим полякам, жителям села Гута Пеняцька було пошкоджено в результаті вибуху, повідомив у четвер, 12 січня, заступник начальника ГУ Нацполіціі України у Львівській області Микола Самарчук. Як повідомлялося, 10 січня в поліцію надійшло повідомлення про часткове руйнування пам'ятника, встановленого на місці села Гута Пеняцька.

Пам'ятник загиблим полякам, жителям села Гута Пеняцька було пошкоджено в результаті вибуху, повідомив у четвер, 12 січня, заступник начальника ГУ Нацполіціі України у Львівській області Микола Самарчук, пише Інтерфакс-Україна.

"Попередньо встановлено, що пам'ятник пошкоджено в результаті вибуху невстановленого безоболочного вибухового пристрою, про що свідчать сліди кіптяви на стелах і уламках пам'ятника. З місця події експерти вилучили речові докази, що підтверджують цю версію", - цитує Самарчука відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

Як повідомлялося, 10 січня в поліцію надійшло повідомлення про часткове руйнування пам'ятника, встановленого на місці села Гута Пеняцька, яке було знищене під час каральної операції гітлерівських військ в лютому 1944 року. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus