Парасюк: годинник "від Миколая" - подарунок сестри, а ажіотаж піднімає "нафталіново-комуністичне" суспільство

01.11.2016 09:00

Парасюк: годинник "від Миколая" - подарунок сестри, а ажіотаж піднімає "нафталіново-комуністичне" суспільство

Подарований "Святим Миколаєм" годинник, який народний депутат Володимир Парасюк вказав у своїй декларації, насправді дістався йому від сестри. За словами депутата, він вказав "годинник від Святого Миколая", щоб показати, що він не боїться декларацій і йому нема чого приховувати.

Подарований "Святим Миколаєм" годинник, який народний депутат Володимир Парасюк вказав у своїй декларації, насправді дістався йому від сестри.

Про це депутат розповів в коментарі виданню Гордон.

"У нас в родині, скільки я себе пам'ятаю, завжди було традицією дарувати подарунки на Миколая. Ми - люди віруючі, ходимо до церкви. І все чекають день Святого Миколая. Що стосується запису в моїй декларації, то це дійсно правда. Годинник на свято Миколи мені подарувала сестра", - розповів Парасюк.

За словами депутата, він вказав "годинник від Святого Миколая", щоб показати, що він не боїться декларацій і йому нема чого приховувати. Також нардеп не розуміє ажіотажу навколо його годинника і вважає, що в Україні "нафталінові-комуністичне" ставлення до політики.

"Я не розумію, чому люди так скептично до цього поставилися. Наприклад, президент США Барак Обама взагалі дозволяє собі на виступах і прес-конференціях кидати мікрофон. А у нас нафталіново-комуністичне ставлення до політики. І його потрібно міняти. Потрібно брати приклад з Заходу, з того, як політики ставляться до якихось серйозних речей. Я дуже спокійний, коли мова йде про декларування доходів", - сказав він.

Нагадаємо, Парасюк вказав у своїй електронній декларації годинник, який "приніс Святий Миколай".

Відзначимо, ще двоє віруючих депутатів вказали в своїх деклараціях храм і святі мощі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus