Парубій: 20 жовтня Рада розгляне проект держбюджету-2017 у першому читанні

17.10.2016 14:00

Парубій: 20 жовтня Рада розгляне проект держбюджету-2017 у першому читанні

У четвер, 20 жовтня, Верховна Рада України має розглянути законопроект про державний бюджет на 2017 рік у першому читанні, сказав голова Верховної Ради Андрій Парубій. Згідно з регламентом, зауважив він, парламент має не пізніше 20 жовтня розглянути в першому читанні проект закону про державний бюджет на 2017 рік.

У четвер, 20 жовтня, Верховна Рада України має розглянути законопроект про державний бюджет на 2017 рік у першому читанні.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час Погоджувальної ради сказав голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Згідно з регламентом, зауважив він, парламент має не пізніше 20 жовтня розглянути в першому читанні проект закону про державний бюджет на 2017 рік.

"Я мав розмову з прем`єр-міністром. І четвер ми повинні запланувати як день розгляду бюджету, як бюджетний день", - сказав Парубій.

Голова ВР закликав усіх народних депутатів максимально підготуватися до цього розгляду.

Як відомо, 15 вересня на засіданні уряд України, після розгляду основних параметрів, затвердив проект закону про державний бюджет України на 2017 рік.

Пізніше, 21 вересня, Верховна Рада взяла до розгляду проект бюджету на 2017 рік.

Раніше, під час спілкування з журналістами в четвер вдень Володимир Гройсман зазначав, що в проекті бюджету визначено пропозиції уряду щодо підвищення заробітної плати педагогам і лікарям. Серед інших пріоритетів, зокрема, сфери енергоефективності, аграрного сектора, національна безпека і оборона, продовження децентралізації.

Згідно з українським законодавством, уряд повинен внести на розгляд парламенту проект державного бюджету на наступний рік до 15 вересня поточного року.

Зазначимо, за результатами другого перегляду виконання Україною програми МВФ, у Фонді вражені зусиллями уряду щодо проведення реформ та відновлення економіки. Це зазначив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен.

"Ми бачимо, що (економічна) політика перебуває на слушному шляху та відповідає цілям програми. Що це означає? Відверто кажучи, я думаю, якщо ми подивимося на макроекономічні досягнення України – вони дуже вражають", - зауважив представник Фонду.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus