Парубій не виключає розгляду питання візового режиму з РФ і розширення санкцій

03.10.2016 13:00

Парубій не виключає розгляду питання візового режиму з РФ і розширення санкцій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій не виключає можливості розгляду питання візового режиму. З такою ініціативою спікер парламенту виступив у світлі затримання в РФ власного кореспондента Національного інформаційного агентства "Укрінформ" Романа Сущенка.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій не виключає можливості розгляду питання візового режиму.

"На початку 2016 року я вніс до Верховної Ради проект постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо припинення дії угоди між урядом України та урядом РФ про безвізові поїздки громадян України та Російської Федерації. Можливо, є сенс порушити питання і повернутися до введення візового режиму з Російською Федерацією. Також я думаю, що є сенс, щоб ми обговорили питання розширення санкцій проти Російської Федерації", - сказав він на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.

З такою ініціативою спікер парламенту виступив у світлі затримання в РФ власного кореспондента Національного інформаційного агентства "Укрінформ" Романа Сущенка.

Нагадаємо, 19 березня 2014 року РНБО доручила Міністерству закордонних справ України ввести візовий режим з Російською Федерацією. Однак тоді Арсеній Яценюк, який на той момент був прем'єр-міністром України, заявив, що з введенням візового режиму з Росією і переходом до поїздок в РФ за закордонними паспортами не слід поспішати.

З 1 березня 2015 року в'їзд в Україну для росіян можливий тільки за закордонними паспортами.

У Росії з 1 грудня 2015 року вирішили застосовувати санкції проти громадян України за порушення міграційних правил. Таким чином, Федеральна міграційна служба РФ повернулася до законодавчих норм, що діють до російського вторгнення в Україну. Виняток залишається для громадян України, які проживають на окупованому Донбасі.

3 грудня 2015 року секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов виступив за введення візового режиму з Росією в 2016 році. За його словами, Кабінет Міністрів не прискорює введення візового режиму з Росією тільки через ймовірних дій у Росії, зокрема щодо перебувають в Росії громадян України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus