Парубій підписав постанову про підвищення зарплат нардепам

31.10.2016 23:00

Парубій підписав постанову про підвищення зарплат нардепам

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав постанову "Про висновки і пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік", що включає і доповнення про підвищення зарплат народним депутатам. Голова парламенту пояснив, що підписання цієї постанови було вимушеним юридичним кроком.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав постанову "Про висновки і пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік", що включає і доповнення про підвищення зарплат народним депутатам.

Як повідомляє сайт Верховної Ради України, спікер підписав постанову №5000-П у понеділок 31 жовтня.

Голова парламенту пояснив, що підписання цієї постанови було вимушеним юридичним кроком, передає "Українська правда".

"Я не мав змоги внести навіть постанову про зміну цієї старої постанови, поки не підписав її. Тепер, коли вона підписана, я одразу ж зареєстрував нову постанову, якою пункти 3 і 4 про підняття заробітної плати депутатам просто виключаються", - розповів Парубій.

Спікер пояснив, що понеділок був останнім днем, коли можна було зареєструвати проект змін, і вже у вівторок депутати за них проголосують.

"Лише коли я отримав підписи і згоду лідерів усіх, наголошую усіх, фракцій і груп, я сів підписав стару постанову й одразу ж зареєстрував нову, яка скасує підвищення зарплат. Лідери фракцій запевнили мене, що у вівторок Рада за цю нову постанову проголосує і питання буде зняте", - розповів Парубій.

Нагадаємо, Верховна Рада 20 жовтня 230 голосами ухвалила постанову про висновки і пропозиції до проекту закону про держбюджет-2017, яке містить доповнення №2, що визначає розміри посадових окладів народних депутатів: для спікера 30 мінімальних зарплат, його заступників - 28, керівників парламентських комітетів і фракцій - 27 мінімальних заробітних плат, а їх заступників - 26.

Рядовий депутат - член комітету буде отримувати 25 мінімальних зарплат.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus