Патрульні затримали чоловіка, який викрав 180 тис. гривень з автомобіля в Києві

24.10.2016 11:00

Патрульні затримали чоловіка, який викрав 180 тис. гривень з автомобіля в Києві

Заявник поклав рюкзак із грошима у свій автомобіль, у якому перебувала його 80-річна мати, і пішов у магазин. Цієї миті невідомий чоловік відчинив дверцята, схопив торбу і побіг у невідомому напрямку. Мати покликала сина, він негайно повідомив про пограбування у службу "102" і побіг слідом за втікачем.

В Оболонському районі Києва співробітники патрульної поліції затримали чоловіка, який викрав рюкзак зі 180 тис. гривень з автомобіля.

"...Заявник поклав рюкзак із грошима у свій автомобіль, у якому перебувала його 80-річна мати, і пішов у магазин. Цієї миті невідомий чоловік відчинив дверцята, схопив торбу і побіг у невідомому напрямку. Мати покликала сина, він негайно повідомив про пограбування у службу "102" і побіг слідом за втікачем", - йдеться в повідомленні патрульної поліції.

Через хвилину на місце прибув патрульний екіпаж. На вулиці Героїв Дніпра інспектори побачили чоловіка з рюкзаком, який утікав від іншого. Поліцейські і троє юнаків, які опинилися поруч, оточили і затримали підозрюваного.

Жертва викрадення упізнав свій рюкзак, який вилучили в затриманого. За попередньою інформацією, 33-річний затриманий уже перебував у розшуку за крадіжку і хуліганство.

Нагадаємо, в 2016 році кількість злочинів у Києві зросла на 45%.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus