Павелко: новий президент УЄФА приїде в Одесу на матч Україна – Фінляндія

20.10.2016 00:00

Павелко: новий президент УЄФА приїде в Одесу на матч Україна – Фінляндія

"Відмінна для українського футболу новина! Президент УЄФА Александер Чеферін, як і обіцяв мені після обрання, один з перших своїх візитів здійснить до України", - повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко, Чеферін відвідає відбірковий матч ЧС-2018, що пройде в Одесі 12 листопада.

Новий керманич Союзу європейських футбольних асоціацій словенець Александер Чеферін один з перших своїх візитів здійснить до України.

Як написав на своїй сторінці у Facebook президент Федерації футболу України Андрій Павелко, Чеферін відвідає відбірковий матч ЧС-2018, що пройде в Одесі 12 листопада.

"Відмінна для українського футболу новина! Президент УЄФА Александер Чеферін, як і обіцяв мені після обрання, один з перших своїх візитів здійснить до України. Це він мені офіційно підтвердив під час нещодавньої зустрічі у штаб-квартирі УЄФА у Ньйоні. Пан Чеферін приїде 11 листопада до Києва, а наступного дня відвідає відбірковий матч Україна - Фінляндія в Одесі, куди офіційно повертається міжнародний футбол за участю збірних команд", - написав Павелко.

Нагадаємо, 48-річний словенський функціонер Александер Чеферін став новим президентом Європейського союзу футбольних асоціацій 14 вересня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus