Пентагон планує розмістити американських військових у Норвегії

10.10.2016 22:00

Пентагон планує розмістити американських військових у Норвегії

Військове керівництво США і Норвегії обговорюють можливість розміщення американських з’єднань в скандинавській країні, що межує з РФ. "У збройних силах оцінюють можливості для додаткових навчань, складських запасів і тому подібних речей", - заявила представниця Міноборони в Осло, додавши, що це було "давнім побажанням США".

Військове керівництво США і Норвегії обговорюють можливість розміщення американських з’єднань в скандинавській країні, що межує з РФ, передає Deutsche Welle.

"У збройних силах оцінюють можливості для додаткових навчань, складських запасів і тому подібних речей", - заявила представниця Міноборони в Осло, додавши, що це було "давнім побажанням США".

Вона наголосила, що розміщення військових підрозділів може бути здійснено "на ротаційній основі, це не питання постійної дислокації". Також вона зазначила, що ідея перебуває на ранній стадії розробки і обговорювалась на відомчому, а не політичному рівні.

За даними норвезької газети Adresseavisen, Пентагон хоче розмістити 300 американських морських піхотинців неподалік від аеропорту Вернес в Тронхеймі. Ділянка кордону між Норвегією і Росією становить близько 200 км і розташована приблизно в 1000 км від цього місця, за полярним колом.

Раніше понад 200 військовослужбовців з легким зенітним і протитанковим озброєнням базуватимуться в гарнізоні Сор-Варангер (Sør-Varanger), який знаходиться у годині їзди від кордону з РФ. "Норвегія – це НАТО на півночі", - каже член парламенту Франк Бакке-Йенсен, який представив новину про розміщення рейнджерів у гарнізоні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus