Перед звільненням суддя Царевич позичила 400 тисяч і купила машину

16.10.2016 18:00

Перед звільненням суддя Царевич позичила 400 тисяч і купила машину

Колишня суддя Печерського райсуду Києва Оксана Царевич перед звільненням з посади взяла в борг 400 тисяч гривень і придбала авто вартістю 432 тисячі гривень. Дані про це містяться в декларації судді, оприлюдненій на сайті НАПК. Позику вона взяла у людини, яка "сама (або його повний тезка) за минулий рік не заробила ні копійки".

Колишня суддя Печерського райсуду Києва Оксана Царевич перед звільненням з посади взяла в борг 400 тисяч гривень і придбала авто вартістю 432 тисячі гривень.

Дані про це містяться в декларації судді, оприлюдненій на сайті НАПК.

Згідно з опублікованими даними, доходи Царевич у 2016 році склали 141 тисячу 338 гривень і є заробітною платою, отриманою за основним місцем роботи. За даними декларації судді за 2015 рік, Царевич заробила 176 тисяч 989 гривень.

За даними декларації 1 вересня 2016 року Царевич взяла в борг 400 тисяч гривень у громадянина України Радомира Короля, 23 вересня - стала володаркою авто КІА RIO 2016 випуску вартістю 432 тисячі гривень.

Також суддя задекларувала квартиру в Дніпровському районі Києва площею 63,34 кв.м., в права на яку вступила в листопаді 2012 року.

Як зазначив на своїй сторінці в Facebook адвокат активістів Автомайдану Роман Маселко, позику, яку Царевич зазначила в своїй декларації, вона взяла у людини, яка "сама (або його повний тезка) за минулий рік не заробив ні копійки і не має ні квартири, ні машини, ні депозитів і живе з мамою".

Дані декларації людини на прізвище Король оприлюднені на сайті Мінекономрозвитку і торгівлі України, він є директором ДП "Науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості".

Як відомо, Царевич була однією з суддів, які виносили завідомо неправомірні рішення щодо активістів Автомадану на базі сфальсифікованих даішниками протоколів. Справа стосувалася поїздки понад 1500 осіб в Межигір'ї в кінці грудня 2013 року. Раніше прокуратура Києва допитала Царевич за підозрою у винесенні завідомо неправомірних рішень щодо активістів Автомайдану.

Крім того, справу щодо Царевич було перекваліфіковано, оскільки з'ясувалося, що "у неї були особисті інтереси". Представник київської прокуратури не уточнила, про що саме йде мова, пояснивши, що "це таємниця слідства".

11 березня 2015 року Вінницький міський суд обрав запобіжним заходом для судді Печерського райсуду Києва Оксани Царевич особисті зобов'язання терміном на 2 місяці з необхідністю носити електронний браслет.

У липні 2015 року Царевич знову взялася вершити правосуддя.

Вища рада юстиції, розглянувши дисциплінарну справу, відкриту стосовно судді Царевич, ухвалила рішення про внесення подання президенту про звільнення з посади цієї судді.

29 вересня президент Петро Порошенко звільнив суддю Печерського райсуду Оксану Царевич у зв'язку з порушенням присяги.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus