Перелома з 15 вересня повернувся до виконання обов'язків першого заступника голови "Нафтогазу"

04.10.2016 23:00

Перелома з 15 вересня повернувся до виконання обов'язків першого заступника голови "Нафтогазу"

"НАК "Нафтогаз України" повідомляє, що перший заступник голови правління Сергій Перелома повернувся до виконання своїх службових обов'язків в компанії з 15 вересня 2016 року", - йдеться в повідомленні "Нафтогазу". У вересні суд відсторонив Перелому від виконання обов'язків першого заступника голови "Нафтогазу". Також його відсторонили від посад у наглядових радах ОПЗ і "Укрнафти".

Підозрюваний у розкраданні коштів Одеського припортового заводу в особливо великих розмірах перший заступник голови НАК "Нафтогаз України" Сергій Перелома повернувся до виконання обов'язків. Про це йдеться в повідомленні "Нафтогазу".

"НАК "Нафтогаз України" повідомляє, що перший заступник голови правління Сергій Перелома повернувся до виконання своїх службових обов'язків в компанії з 15 вересня 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у вересні суд відсторонив Перелому від виконання обов'язків першого заступника голови "Нафтогазу". Також його відсторонили від посад у наглядових радах ОПЗ і "Укрнафти".

У липні 2016 року прокуратура затримала двох керівників ОПЗ, одним з яких був Перелома, за підозрою в розтраті. У серпні його відпустили під домашній арешт.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus