Перевірити знання з предметів ЗНО відтепер можна в онлайн-режимі

11.01.2014 12:57

Перевірити знання з предметів ЗНО відтепер можна в онлайн-режимі

Міністерство освіти і науки запустило безкоштовний інтернет-ресурс Яндекс. ВНО, за допомогою якого учні можуть перевірити свої знання з предметів зовнішнього незалежного оцінювання. Проект заснований на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти і містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, за якими ЗНО проводили в 2010-2013 роки.

Міністерство освіти і науки запустило безкоштовний інтернет-ресурс Яндекс. ВНО, за допомогою якого учні можуть перевірити свої знання з предметів зовнішнього незалежного оцінювання, повідомляє Урядовий портал.

Проект заснований на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти і містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, за якими ЗНО проводили в 2010-2013 роки.

Завдання доступні російською та українською мовами. Інтернет-ресурс дозволяє визначити, скільки часу було витрачено на проходження онлайн-тестів, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання допущені помилки, скільки балів було б набрано на реальному тестуванні.

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання відбудетьсяз 3 по 27 червня, додаткова сесія - з 4 по 11 липня. На вибір абітурієнтів - 11 предметів: іноземна мова, українська мова та література, російська мова, математика, географія, біологія, фізика, історія України, хімія, всесвітня історія, світова література. Для проходження тестів можна вибрати не більше чотирьох предметів. Реєстрація на ЗНО - 2014 проходить з 3 січня по 5 березня.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus