Перша жінка-президент Естонії склала присягу

11.10.2016 09:00

Перша жінка-президент Естонії склала присягу

Парламент Естонії 3 жовтня обрав Керсті Кальюлайд президентом країни. На посаді вона змінила Тоомаса Хендріка Ілвеса, який пробув два п’ятирічні терміни і не міг балотуватися знову. 46-річна Кальюлайд була представником від Естонії в Європейському суді аудиторів – контрольній палаті ЄС, що перевіряє правильність витрачання бюджету Євросоюзу.

Новообраний президент Естонії Керсті Кальюлайд 10 жовтня склала присягу в парламенті країни. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Кальюлайд стала першою жінкою-президентом у цій країні. Церемонія відбулася 10 жовтня.

"Нашим головним завданням завжди буде безпека. У наших найближчих сусідів відбувається багато процесів, які викликають занепокоєння", – заявила Кальюлайд у парламенті, говорячи про агресію Росії.

Парламент Естонії 3 жовтня обрав Керсті Кальюлайд президентом країни. На посаді вона змінила Тоомаса Хендріка Ілвеса, який пробув два п’ятирічні терміни і не міг балотуватися знову.

46-річна Кальюлайд була представником від Естонії в Європейському суді аудиторів – контрольній палаті ЄС, що перевіряє правильність витрачання бюджету Євросоюзу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus