Перші 24 сержанти-випускники військової школи ім. Євгена Коновальця склали присягу

29.09.2016 20:00

Перші 24 сержанти-випускники військової школи ім. Євгена Коновальця склали присягу

У Києві відбулися урочистості з нагоди першого випуску військової школи ім. полковника Євгена Коновальця, створеної в квітні 2016 року. Захід відбувся у четвер 29 вересня на плацу НІАМ "Київська фортеця". В ході церемонії 24 випускника-сержанта підняли державний прапор України, виконали гімн і склали присягу на вірність Україні.

У Києві відбулися урочистості з нагоди першого випуску військової школи ім. полковника Євгена Коновальця, створеної в квітні 2016 року.

Захід відбувся у четвер 29 вересня на плацу НІАМ "Київська фортеця", передає "Інтерфакс-Україна".

В ході церемонії 24 випускника-сержанта підняли державний прапор України, виконали гімн і склали присягу на вірність Україні.

"Ці сержанти першими встали на захист країни. Незважаючи на юність і відсутність досвіду. Кожен з них пройшов 2 роки бойових дій і 4 місяці навчання. Ці сержанти – кістяк нашої армії", - сказав начальник школи Георгі Купарашвілі , виступаючи перед присутніми.

Після під звуки сурми випускникам вручили сертифікати.

Довідка

"Військова школа імені Євгена Коновальця" – це перша в Україні спеціалізована школа для підготовки сержантів. Відкриття відбулося 17 квітня 2016 року на тренувально-мобілізаційній базі полку "Азов", що знаходиться на території колишнього заводу "АТЕК" у Києві. У першому наборі Військової школи взяли участь 50 бійців полку "Азов".

Так як більшість добровольців російсько-української війни напередодні відправки на Схід України проходили лише "курс молодого бійця", метою цього освітнього закладу стало отримання якісної військової освіти для реформування армії. Навчання проводиться офіцерами грузинської армії за стандартами НАТО з посиленою фізичною і психологічною підготовкою. Всі інструкторів мають великий військовий досвід та фахову освіту, більшість здобули офіцерську освіту в США за програмою "зелених беретів". Розробляючи систему навчання, залучали грузинський, американський та естонський досвід. За словами інструкторів Військової школи, безпосередньо для навчання сержантів силами українських волонтерів була перекладена навчальна література та методичні посібники передових армій світу.

Підготовка складається з двох частин: навчання інструкторів та навчання командирів підрозділів.

Засновником і командиром військової школи є Гіоргі Купарашвілі – колишній командир грузинського спецназу, учасник кількох війн новітнього часу.

Гербом Військової школи є портрет легендарного полковника Євгена Коновальця з двома схрещеними мечами, смолоскипом та написом – "Не ридать, а здобувать". Це цитата зі знаменитого вірша українського поета Івана Франка "Вічний революціонер", продовження якого є доволі промовистим:

"Не ридать, а добувать,

Хоч синам, як не собі,

Кращу долю в боротьбі".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus