Під Києво-Святошинським судом почалися сутички: "беркутівці" побили нардепів, заявили у "Свободі"

11.01.2014 06:42

Під Києво-Святошинським судом почалися сутички: "беркутівці" побили нардепів, заявили у "Свободі"

Під Києво-Святошинським районним судом, який заблокували мітингувальники після вироку "васильківським терористам" у п'ятницю 10 січня, відбуваються сутички. "Біля Києво-Святошинського суду "Беркут" жорстоко б'є протестувальників. Є інформація, що одному з протестувальників зламали ногу", - повідомляє ВО "Свобода" у Твіттері.

Під Києво-Святошинським районним судом, який заблокували мітингувальники після вироку "васильківським терористам" у п'ятницю 10 січня, відбуваються сутички.

"Біля Києво-Святошинського суду "Беркут" жорстоко б'є протестувальників. Є інформація, що одному з протестувальників зламали ногу", - повідомляє ВО "Свобода" у Твіттері.

"Свободівець" Павло Кириленко повідомив, що біля суду "Беркут" бив усіх, навіть жінок. Люди отримали травми голови, ніг та колін.

Народний депутат Едуард Леонов пише, що "спецбійці "Беркута" повалили його на землю та били ногами".

Також про своє побиття представниками МВС заявив депутат від "Свободи" Юрій Бублик.

Як повідомила київська "Свобода", до будівлі суду підтягнулося 5 автобусів "Беркуту".

"У суді триває сутичка - мітингувальники намагаються потрапити до суду, суддю супроводжують співробітники "Грифону". Усі виходи Києво-Святошинського райсуду заблоковано мітингувальниками, розбудовано барикаду. Люди не пускають автозак", - йдеться у повідомленні столичної "Свободи".

Раніше повідомлялося, що 10 січня усім фігурантам "васильківської справи" присудили по 6 років ув'язнення. Після оголошення вироку в приміщенні Києво-Святошинського районного суду почалась штовханина між правоохоронцями та активістами, які прийшли на судове засідання.

Мітингувальники заблокували будівлю Києво-Святошинського районного суду, щоб не випустити з неї суддю Юрія Бурбелу. Двері, що ведуть на подвір’я суду, охороняють бійці спецпідрозділу судової міліції "Грифон".

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus