Під розширені санкції України потрапив сват Путіна та ще 681 людина

18.10.2016 17:00

Під розширені санкції України потрапив сват Путіна та ще 681 людина

За рахунок розширення санкційних списків указом президента Петра Порошенка загалом під санкції потрапили 682 особи та 271 компанія. Списки опубліковано на сайті президента Петра Порошенка. До списків потрапив засновник ВАТ АБ "Россия" Микола Шамалов – батько зятя Путіна Кирила Шамалова, котрий, як відомо, у березні 2013 року одружився з молодшою донькою президента РФ Путіна Катериною Тіхоновою.

За рахунок розширення санкційних списків указом президента Петра Порошенка загалом під санкції потрапили 682 особи та 271 компанія. Списки опубліковано на сайті президента Петра Порошенка.

Україна продовжила і розширила санкції щодо оборонних підприємств РФ

До списків потрапив засновник ВАТ АБ "Россия" Микола Шамалов – батько зятя Путіна Кирила Шамалова, котрий, як відомо, у березні 2013 року одружився з молодшою донькою президента РФ Путіна Катериною Тіхоновою.

Також до списків потрапив скандальний російський політик Володимир Жириновський, так званий "прем'єр Криму" Сергій Аксьонов, колишній "прем’єр-міністр" незаконного збройного формування "ДНР" Олександр Бородай.

Загалом своїм указом президент України поповнив санкційні списки 335 новими особами та 167 компаніями.

Серед осіб - переважно громадяни України і Росії, причетні до агресії РФ на Донбасі та в Криму. Крім того до списків включено й іноземних громадян, зокрема там є громадяни Франції, Болгарії, Греції, Сербії, Ізраїлю, Італії тощо.

Як відомо, 17 жовтня Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО про розширення санкцій.

Жодних змін щодо переліку фізичних і юридичних осіб, який було прийнято на засіданні РНБО 16 вересня 2016 р., не вносилося. При цьому Порошенко доручив підготувати ще одне рішення щодо санкцій стосовно осіб, які були причетні до проведення так званих "виборів до Державної Думи РФ" на території анексованого Криму.

Україна продовжила і розширила санкції щодо оборонних підприємств РФ

Україна продовжила терміном на рік і розширила накладені у вересні 2015 року санкції щодо підприємств і компаній РФ, які працюють в інтересах сектора безпеки і оборони РФ.

Згідно з указом президента від 17 жовтня №467/2016, що вводить у дію рішення РНБО України від 16 вересня, в оновлений санкційний список російських оборонних компаній увійшли, зокрема: держкорпорація "Ростех", АТ "Рособоронекспорт", ВАТ "Ростовський вертолітний виробничий комплекс "Роствертол", ВАТ "Концерн "Іжмаш", ПАТ "Об'єднана авіаційна корпорація", ВАТ "НВП "Аеросила", ВАТ "Авіаційний комплекс ім.С.В. Ільюшина", ВАТ "Уральський шинний завод", ВАТ "Ufa підприємство "Гідравліка", ВАТ "Казанський завод "Електроприлад", ПАТ "КамАЗ".

У санкційному переліку також вже перебувають з вересня 2015 року під санкціями, зокрема, російські ВАТ "Концерн ППО "Алмаз-Антей", ВАТ "Вертольоти Росії", ВАТ "Казанський вертолітний завод", ВАТ "Улан-Уденський авіаційний завод".

Нагадаємо, у 2014 році Україна припинила експорт до РФ товарів військового та подвійного призначення у зв'язку з російською агресією та анексією РФ Криму, заборона на ВТС (військово-технічне співробітництво) з РФ, зокрема постачання продукції подвійного призначення, накладена в червні 2014 року. Уряд України в травні 2015 року розірвав міжурядову угоду з РФ у сфері ВТС від 1993 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus