Підозрюваних у вбивстві міліціонерів у Києві залишили під вартою на 2 місяці

02.10.2016 12:00

Підозрюваних у вбивстві міліціонерів у Києві залишили під вартою на 2 місяці

Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід для трьох підозрюваних у вбивстві міліціонерів на АЗС в 2015 році. Для Андрія Романюка, Євгенія Кошелюка і Віти Заверухи обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком 2 місяці. Нагадаємо, 1 жовтня суд оголосив перерву в засіданні з обрання нового запобіжного заходу для підозрюваних.

Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід для трьох підозрюваних у вбивстві міліціонерів на АЗС в 2015 році, повідомляє "Українська правда".

"Для Андрія Романюка, Євгенія Кошелюка і Віти Заверухи обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком 2 місяці", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 1 жовтня суд оголосив перерву в засіданні з обрання нового запобіжного заходу для підозрюваних у вбивстві міліціонерів. При розгляді справи навколо суду були посилені заходи безпеки, журналістів до зали не пускали, у будівлі суду відбулися зіткнення між людьми, які прийшли висловити підтримку затриманим, і силовиками.

Термін попереднього ув'язнення для затриманих закінчився 1 жовтня о 8:00, але їх знову затримали в залі суду. Як зазначив нардеп Ігор Луценко, причина повторного затримання - у порушенні затриманими громадського порядку за гратами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus