Після бійки з "Беркутом" біля райсуду госпіталізовано 6 мітингувальників. Постраждали й журналісти

11.01.2014 06:43

Після бійки з "Беркутом" біля райсуду госпіталізовано 6 мітингувальників. Постраждали й журналісти

Народний депутат ВО "Свобода" Едуард Леонов розповів, що у одного з постраждалих мітингувальників відкритий перелом ноги. Разом з тим лікарі на місці події не підтверджують цю інформацію. Вони кажуть, що про таку травму її нічого не відомо. Водночас медпрацівники розповіли журналістам, що госпіталізовано шестеро постраждалих із забоями м’яких тканин.

Народний депутат ВО "Свобода" Едуард Леонов розповів, що у одного з постраждалих мітингувальників відкритий перелом ноги.

"Один хлопчина упав, коли я до нього підбіг, я побачив, що у нього зламана нога - стирчить кістка і дуже багато крові",- сказав Леонов, повідомляє УНІАН.

Разом з тим лікарі на місці події не підтверджують цю інформацію. Вони кажуть, що про таку травму її нічого не відомо.

Водночас медпрацівники розповіли журналістам, що госпіталізовано шестеро постраждалих із забоями м’яких тканин.

Леонов показав журналістам садна на нозі від удару кийка, одяг на ньому був порваний і забруднений, повідомляє "Українська правда".

"Свобода" повідомляє, що "спецпризначенці цілеспрямовано били народних депутатів свободівців Едуарда Леонова, Юрія Бублика та Павла Кириленка".

Постраждала також журналістка Олена Білозерська й більше десяти інших активістів, зокрема й жінки, інформує партія.

Крім того, LB.ua повідомляє, що побили фотографа цього видання Макса Левіна.

Леонов сказав: "Щонайменше п’ятеро людей з важкими травмами – переломами ніг і рук, розбитими головами потрапили до лікарні". За його словами, близько 6 "швидких" повезли постраждалих у 4-ту травматологічну лікарню.

Бублик додав: "Кийками били по голові, застосовували сльозогінний газ – дісталося усім. Після нападу, коли вдалося стабілізувати ситуацію, ми перевірили усі автобуси "Беркута", аби з’ясувати чи не було затримано протестувальників. На щастя, не затримали нікого".

Після сутичок міліціонери огородили стрічкою площу перед будівлею суду і проводять там слідчі дії, працюють експерти.

На землі біля приміщення суду валяється розбита табличка Києво-Святошинського райсуду. Також поламано кусок металевого паркану, який огороджував площу перед судом.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 10 січня, активісти пікетували приміщення Києво-Святошинського райсуду. До приміщення суду також було підтягнуто велику кількість бійців спецпідрозділів міліції.

Під час сутичок, що сталися біля суду, міліція побила двох народних депутатів – Едуарда Леонова та Юрія Бублика.

Штовханина між правоохоронцями та активістами розпочалася після оголошення вироку усім фігурантам "васильківської справи", яким присудили по 6 років ув'язнення.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus