Після допінгового скандалу у РФ змінили міністра спорту

20.10.2016 08:00

Після допінгового скандалу у РФ змінили міністра спорту

У Росії після допінгового скандалу змінили міністра спорту: Віталія Мутка призначено на нову посаду віце-прем'єра з питань спорту, туризму і молодіжної політики, на посаду міністра спорту призначено Павла Колобкова. Відповідні пропозиції прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва схвалив президент РФ Володимир Путін.

У Росії після допінгового скандалу змінили міністра спорту: Віталія Мутка призначено на нову посаду віце-прем'єра з питань спорту, туризму і молодіжної політики, на посаду міністра спорту призначено Павла Колобкова.

Відповідні пропозиції прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва схвалив президент РФ Володимир Путін, передає УНІАН.

Представляючи нового міністра, Медведєв повідомив, що Колобков є олімпійським чемпіоном з фехтування.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) опублікувало доповідь про махінації в антидопінгової лабораторії в Москві. Слідчі агентства заявили, що вживання допінгів підтримується в Росії на рівні держави.

У липні 2016 року WADA опублікувало ще одну доповідь про допінгові махінації в російському спорті, до яких, як стверджують в агентстві, була причетна ФСБ Росії. Після цього Міжнародний олімпійський комітет і спортивні федерації відсторонили від участі в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро майже 100 російських спортсменів.

Також МОК анулював результати виступів російських спортсменів, викритих у застосуванні допінгу на Олімпійських іграх в 2008 і 2012 роках.

Крім того, 7 серпня Міжнародний паралімпійський комітет відсторонив збірну РФ від участі у Паралімпіаді-2016.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus