Південна Корея і США готують найбільші спільні навчання

06.03.2016 13:00

Південна Корея і США готують найбільші спільні навчання

Влада Південної Кореї заявила про плани провести найбільші в історії країни спільні військові навчання з армією США. У навчаннях повинні взяти участь 300 тисяч військовослужбовців з Південної Кореї і 15 тисяч американських військових. Основною метою спільних навчань стане попередження на адресу Північної Кореї, від якої Сеул вимагає "припинення провокацій".

Влада Південної Кореї заявила про плани провести найбільші в історії країни спільні військові навчання з армією США, повідомляє "ВВС-Росія" з посиланням на офіційні південнокорейські ЗМІ.

За інформацією агентства "Йонхап", в навчаннях повинні взяти участь 300 тисяч військовослужбовців з Південної Кореї і 15 тисяч американських військових.

Основною метою спільних навчань стане попередження на адресу Північної Кореї, від якої Сеул вимагає "припинення провокацій".

3 березня міністерство оборони Південної Кореї повідомило про те, що КНДР запустила кілька ракет малої дальності, які впали в Японське море.

Незадовго до цього Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію про посилення санкцій відносно КНДР у відповідь на проведене Пхеньяном ядерне випробування і запуск ракети.

Пхеньян стверджує, що його космічна програма носить мирний характер, проте США, Японія, Південна Корея і навіть дружній КНДР Китай вважають, що запуск супутників є прикриттям для спроб режиму Кім Чен Ина створити міжконтинентальну зброю, здатну досягти західного узбережжя США.

11 січня військовий контингент США в Південній Кореї і війська Республіки Корея (РК) приведені в повну боєготовність.

У відповідь Північна Корея погрожує завдати удари по Південній Кореї і США в разі, якщо під час спільних навчань останніх в березні будуть відзначені "небезпечні або підозрілі дії".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus