Плотницький заявив, що в "ДНР" та "ЛНР" готували переворот

21.09.2016 13:00

Плотницький заявив, що в "ДНР" та "ЛНР" готували переворот

Ватажок луганських сепаратистів Ігор Плотницький стверджує, що в так званій "ЛНР" готувалася спроба перевороту. Плотницький додав, що розмовляв з ватажком донецьких сепаратистів Олександром Захарченком і той також заявив, що "у них теж щось приблизне готувалося, тому вони теж спрацювали нормально".

Ватажок луганських сепаратистів Ігор Плотницький стверджує, що в так званій "ЛНР" готувалася спроба перевороту.

Відео відповідної заяви Плотницького своїм поплічникам поширило телебачення луганських сепаратистів.

"Була чергова спроба перевороту. Але тут не так сам факт перевороту в "ЛНР", як створити прецедент нібито обурення українського народу і під це все повинна була зайти українська армія. Тому ми працювали на випередження, ми всі прекрасно знаємо, знаємо і тих внутрішніх ворогів, і тих, у кого є покровителі, можливо навіть, у Російській Федерації", – сказав він.

Плотницький додав, що розмовляв з ватажком донецьких сепаратистів Олександром Захарченком і той також заявив, що "у них теж щось приблизне готувалося, тому вони теж спрацювали нормально".

Він вважає, що йдеться про "підступи українських сил, у яких нічого не вийде", оскільки "республіка вже давним-давно відбулася".

Нагадаємо, рік тому в "ДНР" вже відбувся "переворот": вночі проти 5 вересня до влади в угрупованні прийшли так звані "автономісти" на чолі з тріумвіратом ватажків бойовиків Пушилін - Захарченко - Ходаковський (які виступають за "широку автономію" підконтрольних їм міст Донецьк, Горлівка і Макіївка в складі України), які усунули від керівництва цим незаконним збройним формуванням (НЗФ) "федералістів" на чолі з Андрієм Пургіним. "Федералісти" натомість підтримують ідею "входження" до складу РФ на правах окремого суб'єкта федерації і планували на листопад проведення відповідного фейкового "референдуму".

Зазначимо, раніше ватажок чинного в ОРДО незаконного збройного формування "Схід", колишній "секретар Ради безпеки" проросійської терористичної організації "ДНР" Олександр Ходаковський заявляв, що змучені війною бойовики армії "республіки" не зможуть стримати ймовірний наступ української армії.

А Захарченко закликав готуватися до нової війни з Україною. За його словами, "ДНР" - це вже не територія України, а нібито "незалежна держава".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus