Подробиці інциденту в Лук'янівському СІЗО: "торнадівець" відрізав собі вухо

12.01.2017 09:00

Подробиці інциденту в Лук'янівському СІЗО: "торнадівець" відрізав собі вухо

У Лук'янівському СІЗО стався інцидент між правоохоронцями і ув’язненими в ізоляторі бійцями розформованої роти "Торнадо", під час якого один з "торнадівців" зробив спробу відрізати собі вухо. Про це повідомляють джерела Громадського, знайомі із подробицями того, що сталося. Зауважується, що постраждалий – Максим Глєбов, який 11 січня давав свідчення у суді.

У Лук'янівському СІЗО стався інцидент між правоохоронцями і ув’язненими в ізоляторі бійцями розформованої роти "Торнадо", під час якого один з "торнадівців" зробив спробу відрізати собі вухо. Про це повідомляють джерела Громадського, знайомі із подробицями того, що сталося.

Зауважується, що постраждалий – Максим Глєбов, який 11 січня давав свідчення у суді. Його забрала "швидка". При цьому як такого нападу на охорону не було.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на джерело, Глєбов дав свідчення, в яких визнав, що "торнадіовці" незаконно утримували людей в підвалі, і назвав імена 5 потерпілих. Після дачі показань між Глєбовим і колишнім командиром "Торнадо" Русланом Онищенком відбулася словесна перепалка, в ході якої Онищенко погрожував і знущався над Глєбовим.

Під час етапування з суду до Лук'янівського СІЗО, Глєбов відрізав собі вухо. "Торнадівці" перебуваючи в боксі розподільника стали вимагати викликати лікаря до підсудного Глєбова для надання йому першої медичної допомоги. Однак лікар прибув не відразу, так як адміністрація СІЗО побоювалася, що його візьмуть у заручники.

Пізніше стало відомо, що підсудний прооперований в одній зі столичних лікарень, повідомило інформоване джерело в правоохоронних органах.

"Вухо лікарі йому пришили", - повідомив кореспонденту "Цензор.НЕТ" співрозмовник.

Також він додав, що ув'язненого конвоювали назад в СІЗО. За повідомленнями іншого джерела, зараз в суді вирішується питання про те, щоб частину "торнадівців" з Лук'янівського СІЗО перевести в інший слідчий ізолятор.

Нагадаємо, раніше рота спеціального призначення "Торнадо" входила в структуру МВС. У червні 2015 року було затримано 8 її бійців, в тому числі командира Руслана Онищенка, за звинуваченням в незаконному позбавлення волі і викрадення місцевих жителів, їх тортури, вбивства і ряді інших тяжких злочинів.

18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти "Торнадо". Наразі підрозділ ліквідовано, а його командира Онищенко та деяких бійців судять.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus