22 поліцейських омбудсмени відправили в регіони

23.09.2016 15:00

22 поліцейських омбудсмени відправили в регіони

"Вони будуть працювати в обласних центрах. Головне їхнє завдання — подорожувати по області, відвідувати ізолятори тимчасового затримання і не лише виявляти порушення, а й допомагати поліцейським на місцях, особливо тим, хто раніше був міліціонером, а став поліцейським, впроваджувати нові стандарти в роботу поліції", - розповіла голова Нацполіції.

22 поліцейських отримали сертифікати та поїдуть працювати в регіони інспекторами з особливих доручень - поліцейськими омбудсменами, передає УНІАН.

Сьогодні, 23 вересня, в Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що 22 поліцейських, що пройшли відповідне навчання та отримали сертифікати, поїдуть у регіони (обласні центри) наглядати за дотриманням прав людини в роботі поліції в регіонах.

Як зазначила голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе, це – перший випуск таких поліцейських для регіонів, кілька тижнів тому було випущено перший потік поліцейських, які вже працюють у Києві.

"Вони будуть працювати в обласних центрах. Головне їхнє завдання — подорожувати по області, відвідувати ізолятори тимчасового затримання і не лише виявляти порушення, а й допомагати поліцейським на місцях, особливо тим, хто раніше був міліціонером, а став поліцейським, впроваджувати нові стандарти в роботу поліції", - розповіла Деканоїдзе.

Також вона додала, що заробітна плата поліцейських омбудсменів становитиме 10-12 тис. грн. Якщо у них немає житла, міністерство винайматиме їм помешкання. Крім того, цим поліцейським будуть виділятися додаткові кошти на відрядження по області, де вони працюватимуть.

Нагадаємо, в поліцейські омбудсмени був відкритий набір.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus