Поліція Донбасу пересіла на кросовери Renault Duster

23.09.2016 11:00

Поліція Донбасу пересіла на кросовери Renault Duster

"Це не автомобілі для патрульної служби, це авто для інших підрозділів патрульної поліції. Тому що поліція - це не окремо патруль та слідчі, це конгломерат, який має давати ефективний результат", – сказав Аваков. У першу чергу технічно буде посилено блок поліції превентивної діяльності, особливо у містах на лінії розмежування.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 21 вересня взяв участь у церемонії передачі поліцейським прифронтових регіонів сучасних кросоверів Renault Duster. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Ми всі добре знаємо, в якому стані перебувало матеріальне забезпечення після воєнних дій, тому надійний та високопрохідний транспорт для прифронтових областей був нашим пріоритетом", – зазначив міністр.

Саме це, за словами Авакова, змусило міністерство ініціювати виділення урядом коштів зі спецфонду державного бюджету на закупівлю транспорту для поліції Луганської та Донецької областей.

"Це не автомобілі для патрульної служби, це авто для інших підрозділів патрульної поліції. Тому що поліція - це не окремо патруль та слідчі, це конгломерат, який має давати ефективний результат", – сказав очільник відомства.

У першу чергу технічно буде посилено блок поліції превентивної діяльності, особливо у містах на лінії розмежування: сучасні автомобілі отримають чергові частини, групи швидкого реагування, відділи, відповідальні за безпеку дорожнього руху, тощо. Це дозволить збільшити кількість мобільних нарядів, охопити патрулями максимальну територію, скоротити час прибуття на виклики громадян.

Кросовери укомплектовані всім необхідним для служби та ідеально пристосовані до пересіченої місцевості - завдяки функції повного приводу, що підключається автоматично, та електронному контролю стійкості.

Нагадаємо, 21 вересня в МВС зaявили про закупівлю нoвих aвтoмoбілeй Mitsubishi Оutlander PHEV з силовою уcтaнoвкoю в кількості 651 штуки для Нaцпoліції. Глава поліції Хатія Деканоїдзе раніше визнавала, що Toyota Prius, на яких зараз патрулюють поліцейські, - "не найідеальніша машина".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus