Поліція Донеччини розслідує вбивство хлопця, захопленого бойовиками у 2014 році

21.09.2016 16:00

Поліція Донеччини розслідує вбивство хлопця, захопленого бойовиками у 2014 році

Поліція Донеччини звітує, що активізувала роботу з пошуку людей, які зникли безвісти у зоні АТО з початку 2014 року. Про це інформує у середу відділ комунікації поліції Донецької області. Наразі не розшуканими залишаються близько 1,5 тисячі осіб, більш як половина з них – зникли на окупованій території.

Поліція Донеччини звітує, що активізувала роботу з пошуку людей, які зникли безвісти у зоні АТО з початку 2014 року. Про це інформує у середу відділ комунікації поліції Донецької області.

Наразі не розшуканими залишаються близько 1,5 тисячі осіб, більш як половина з них – зникли на окупованій території.

Якщо у деяких випадках слідство зайшло у глухий кут через неможливість потрапити на окуповану територію для проведення першочергових заходів, то у звільнених населених пунктах шанс знайти сліди зниклих є реальним, зазначають в МВС.

Так, наприклад, поліція Донеччини розслідує вбивство хлопця, якого захопили бойовики у 2014 році.

26-річний харків’янин поїхав на Донеччину у червні 2014 року. Хотів вивезти з-під небезпеки родину свого друга, але до місця призначення не доїхав та сам зник безвісти.

Востаннє молодого чоловіка бачили у Лиманському районі – місцеві жителі повідомляють, що він був затриманий на блокпості "ДНР".

У поліцейських є підстави вважати, що саме його останки були виявлені 14 вересня похованими у лісі поблизу Ямполя.

Поліцейські розгорнули комплекс слідчо-оперативних заходів, аби встановити особу загиблого. Відправною точкою стали два автомобільних номери, які були виявлені під кістками.

В результаті перевірки з’ясувалося, що вони - з автомобіля Ford Scorpio, зареєстрованого на жителя Харкова 1988 року народження, якого вже 2 роки вважають безвісти зниклим.

Наразі для підтвердження особи померлого призначено молекулярно-генетичну експертизу та інші дослідження.

Поліцейські перевіряють усі версії загибелі чоловіка, одна з основних – вбивство учасниками незаконних збройних формувань.

У поліції закликали усіх, кому щось відомо про зниклого хлопця, повідомити про це до поліції за телефонами 102 та 0-800-505-102 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів). Конфіденційність гарантують.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus