Поліція ліквідувала мережі публічних будинків у Львові та Харкові

29.10.2016 19:00

Поліція ліквідувала мережі публічних будинків у Львові та Харкові

Поліція ліквідувала у Львові та Харкові мережі борделів, які були завуальовані під стриптиз-клуби. Під час проведення санкціонованих обшуків затримано більше 110 молодих дівчат, переважна більшість з яких надавали сексуальні послуги за грошову винагороду. Вилучено грошові кошти на суму близько 200 тисяч гривень, рекламна продукція, "чорна бухгалтерія".

Поліція ліквідувала у Львові та Харкові мережі борделів, які були завуальовані під стриптиз-клуби.

Про це повідомили в Департаменті комунікації Національної поліції України з посиланням на першого заступника голови Нацполіції - начальника кримінальної поліції Вадима Трояна.

За його словами, під час проведення санкціонованих обшуків затримано більше 110 молодих дівчат, переважна більшість з яких надавали сексуальні послуги за грошову винагороду.

Троян зазначив, що до проведення операції по припиненню діяльності публічних будинків були залучені оперативники Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Нацполіції і його територіальні підрозділи у Львівській, Київській, Харківській областях та місті Києві, слідче управління і прокуратура Львівської області.

В ході реалізації одночасно проведено 11 обшуків у Львові і Харкові. Вилучено грошові кошти на суму близько 200 тисяч гривень, мобільні телефони та сім-карти, рекламна продукція, "чорна бухгалтерія" (записи про клієнтів і кількості отриманих коштів).

Правоохоронці встановили директорів, адміністраторів, касирів, а також обслуговуючий персонал публічних будинків. Зокрема, за даними Трояна, для налагодження ефективної роботи борделів, організатори переобладнали частину приміщень клубів під кімнати для надання інтимних послуг. У клубах діяла окрема власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Вартість сексуальних послуг становила приблизно від тисячі до 3,5 тисяч гривень за годину. 40% цієї суми залишалося у повії.

Клієнтами виявлених борделів були переважно іноземці, серед них - велика кількість студентів вищих навчальних закладів. В даний час проводяться подальші слідчі (розшукові) дії за ч. 2 ст. 303 КК України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією).

Раніше правоохоронці провели обшуки в будинку культури в Приморському районі Маріуполя, де, як виявилося, діяв бордель для іноземних громадян.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus