Поліція нагадує: з 1 жовтня водії зобов'язані вмикати фари за містом

30.09.2016 13:00

Поліція нагадує: з 1 жовтня водії зобов'язані вмикати фари за містом

Поліція нагадала про дотримання сезонних правил дорожнього руху. З 1 жовтня всі водії зобов'язані включати ходові вогні або ближнє світло фар, рухаючись за містом. За ігнорування цієї норми, згідно з частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачений штраф в розмірі 425 гривень.

Поліція нагадала про дотримання сезонних правил дорожнього руху.

З 1 жовтня всі водії зобов'язані включати ходові вогні або ближнє світло фар, рухаючись за містом.

Національна поліція України нагадала автовласникам про необхідність дотримання цієї норми ПДР.

Дана вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху діє з 1 жовтня по 1 травня, є обов'язковою для виконання і покликана підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги, як у світлий час доби, так і в темний.

Саме в цей період, у зв'язку зі скороченням світлового дня і погодними умовами, виникає необхідність в підвищенні рівня видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.

За ігнорування цієї норми, згідно з частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за "Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів", передбачений штраф в розмірі 425 гривень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus