Поліція припинила діяльність 150 ОЗУ, які спеціалізувалися на викраденні автомобілів

13.10.2016 11:00

Поліція припинила діяльність 150 ОЗУ, які спеціалізувалися на викраденні автомобілів

Правоохоронці довели понад 300 епізодів викрадень автомобілів, скоєних організованими групами, до складу яких входило близько 400 автокрадіїв по всій Україні. Як передає Департамент комунікації Нацполіції, про це повідомив перший заступник глави Національної поліції, начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

Правоохоронці довели понад 300 епізодів викрадень автомобілів, скоєних організованими групами, до складу яких входило близько 400 автокрадіїв по всій Україні.

Як передає Департамент комунікації Нацполіції, про це повідомив перший заступник глави Національної поліції, начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

Він зазначив, що близько 60 організованих злочинних груп спеціалізувалися на викраденні автомобілів елітних марок. Унаслідок кропіткої роботи правоохоронці довели понад 300 епізодів злочинної діяльності, пов'язаної з викраденнями.

За словами Трояна, зараз поліції відомо про діяльність ще як мінімум 30 подібних угруповань у різних регіонах.

"Вони досвідчені, швидкі й зухвалі, озброєні технічними засобами і мають розширену географію злочину, "працюючи" заради конспірації в кількох регіонах країни. Ми будемо продовжувати цю роботу", - зазначив він.

Троян також застеріг власників авто від того, щоб залишати машини на стихійних автостоянках, де найчастіше й орудують автозлодії.

Зазначимо, в 2014 році в Україні було викрадено понад 10 тисяч автомобілів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus