Поліція розкрила подробиці нападу на інкасаторську машину в Одесі

11.03.2016 13:00

Поліція розкрила подробиці нападу на інкасаторську машину в Одесі

Коли 26-річний інкасатор і 23-річний охоронець увійшли в супермаркет, до інкасаторської автівки підійшов чоловік. Відкривши бокові розсувні двері, він проник всередину транспортного засобу, дістав обріз гладкоствольної мисливської рушниці 12-го калібру ТОЗ-34 і травматичний пістолет. З рушниці зловмисник здійснив один постріл у потилицю 47-річному водієві автомобіля.

Зловмисник, що стріляв під час нападу 10 березня в центрі Одеси на інкасаторську машину, працював водієм-інкасатором.

Як повідомила УНІАН старший інспектор відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в Одеській області Анастасія Сіра, наразі відомо, що в нападі, який було вчинено на вулиці Пантелеймонівській, брав участь 41-річний одесит, який працював водієм-інкасатором.

За її словами, в ході проведення слідчих дій встановлено, що о 18:45 до розташованого тут супермаркету для проведення інкасації під`їхав інкасаторський автомобіль одного з банків.

"Коли 26-річний інкасатор і 23-річний охоронець увійшли в супермаркет, до інкасаторської автівки підійшов чоловік. Відкривши бокові розсувні двері, він проник всередину транспортного засобу, дістав обріз гладкоствольної мисливської рушниці 12-го калібру ТОЗ-34 і травматичний пістолет", - повідомила Сіра.

З рушниці зловмисник здійснив один постріл у потилицю 47-річному водієві автомобіля, в результаті чого той помер на місці. Після цього з травматичного пістолета нападник вистрілив у другого охоронця, поранивши 32-річного чоловіка у ліву щоку.

Як зазначила старший інспектор, незважаючи на поранення, потерпілий зумів вибратися з автомобіля і кинувся в супермаркет, щоб покликати на допомогу.

"Злочинець побачив, що до місця злочину під`їжджає поліція, зачинився всередині інкасаторського автомобіля і вчинив самогубство шляхом пострілу в голову з обрізу мисливської рушниці 12-го калібру,” - розповіла Сіра.

Вона також повідомила, що особу злочинця встановлено: ”Це 41-річний одесит, який працював інкасатором-водієм у цьому ж банку. Обріз зареєстровано на його ім`я".

Сіра додала, що 32-річного охоронця госпіталізовано.

Зараз розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), за ч. 2 ст. 15 п. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство), за ч. 4 ст. 187 (розбій), а також - за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство з позначкою "самогубство").

Встановлюється коло осіб, які можуть бути причетні до цього злочину.

Як повідомлялося, увечері 10 березня в центрі Одеси при нападі на інкасаторську машину загинули водій-інкасатор і грабіжник, ще одного інкасатора поранено.

За попередніми даними, нападників було троє. За неофіційними даними, інкасаторський автомобіль належить "Райффайзен банк Аваль".

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков визнав, що в Україні зріс рівень злочинності і впало розкриття справ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus