Поліція викрила "ідейного" бойовика, який брав участь в окупації Краматорська

18.10.2016 09:00

Поліція викрила "ідейного" бойовика, який брав участь в окупації Краматорська

"33-річний житель Краматорська у 2014 році чергував на блокпосту терористів, вишукуючи громадян, які підтримують єдину Україну. Обдурений проросійською пропагандою, працював "за ідею", але вже за два тижні розчарувався у фейковій "республіці" і втік до РФ", - йдеться у повідомленні поліції.

У Донецькій області поліція викрила місцевого жителя - бойовика, який брав участь в окупації Краматорська, а потім втік до Росії. Про це 17 жовтня повідомили у Краматорському відділі поліції Донецької області.

"Поліція викрила бойовика, який брав участь в окупації Краматорська, - 33-річний житель Краматорська у 2014 році чергував на блокпосту терористів, вишукуючи громадян, які підтримують єдину Україну. Обдурений проросійською пропагандою, працював "за ідею", але вже за два тижні розчарувався у фейковій "республіці" і втік до РФ", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці зазначили, що працівники поліції встановили учасника незаконного збройного формування завдяки пильності жителів міста.

Так, під час проведення оперативно-профілактичних заходів, пов'язаних з обходом квартир громадян дільничними інспекторами поліції, було отримано інформацію про цього жителя Краматорська.

Зібрано докази причетності зловмисника до окупації міста, зараз він зрозумів свою помилку і співпрацює зі слідством.

Інформацію щодо цього факту було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Раніше СБУ запустила сайт для бойовиків, котрі розкаялися у своїх злочинах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus