Поліція закрила торрент-трекер у Миколаєві

11.10.2016 09:00

Поліція закрила торрент-трекер у Миколаєві

У вересні в обласний відділ протидії кіберзлочинів поскаржилася Українська антипіратська асоціація. Вона заявила про порушення авторських прав особою, яка створила й адмініструє торрент-трекер. Компанії-правовласнику продукції було завдано збитків на загальну суму понад мільйон гривень.

Поліція закрила торрент-трекер, сервер якого був у Заводському районі Миколаєва.

Як повідомляють на сайті поліції, у вересні в обласний відділ протидії кіберзлочинів поскаржилася Українська антипіратська асоціація. Вона заявила про порушення авторських прав особою, яка створила й адмініструє торрент-трекер. Компанії-правовласнику продукції було завдано збитків на загальну суму понад мільйон гривень.

Поліція встановила місце розміщення сервера й особу його власника, провела обшук і вилучила сервер торрент-трекера. У результаті інтернет-ресурс припинив роботу.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 176 КК України "Порушення авторського права і суміжних прав" (карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років).

Нагадаємо, Україна вже кілька років "лідирує" серед країн, в яких порушуються авторські права.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus