Поліція заперечує, що знайдене в Одесі тіло належить свідку у справі Грабовського

11.01.2017 16:00

Поліція заперечує, що знайдене в Одесі тіло належить свідку у справі Грабовського

Одеська поліція спростовує інформацію про те, що знайдене тіло належить ключовому свідку у справі про вбивство Юрія Грабовського Федосенку. Адвокати заявляють про погрози. У прес-службі Нацполіції Одеської області повідомили, що тіло, про яке йдеться, було знайдено за кілька місяців до моменту зникнення Федосенка.

Одеська поліція спростовує інформацію про те, що знайдене тіло належить ключовому свідку у справі про вбивство Юрія Грабовського Федосенку. Адвокати заявляють про погрози.

У прес-службі Нацполіції Одеської області повідомили, що тіло, про яке йде мова, було знайдено за кілька місяців до моменту зникнення Федосенка.

"Цей труп знайдений задовго до того, як з'явилася інформація про те, що Федосенко не виходить на зв'язок", - сказала глава прес-служби Олена Войтенко.

Вона також зазначила, що повідомлення ЗМІ ґрунтувалися на інформації адвоката Соколовської. Войтенко уточнила, що Соколовська упізнавала тіло тільки по фотографії.

Також, за словами Войтенко, експерти взяли аналіз ДНК трупа і готові надати його родичам Федосенка для порівняння в будь-який момент. Однак мати Федосенка на упізнання також не з'явилася.

Водночас адвокат сестри вбитого адвоката Грабовського Ганна Боряк на своїй сторінці в Facebook заявила про погрози на адресу її підзахисної з вимогою змінити адвокатів.

Вона зазначила, що від потерпілої – сестри Грабовського – вимагають змінити адвокатів, "інакше у всіх будуть проблеми".

"Якщо з нами, представниками потерпілої, або з нашими сім'ями станеться будь-яка несподіванка, то заявляю офіційно, що це пов'язано з нашою професійною діяльністю у справі вбитого колеги", - написала вона.

Раніше колега вбитого Грабовського, адвокат Соколовська повідомила, що знайдений в Одесі труп має схожість на 90% з її зниклим помічником Федосенком.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus