Полковнику Без'язикову продовжили арешт до 8 квітня

08.02.2017 20:00

Полковнику Без'язикову продовжили арешт до 8 квітня

Печерський суд продовжив тримання під вартою полковнику, підозрюваному у зраді та співпраці з "ДНР" Івану Без'язикову до 8 квітня. Про це повідомила прес-секретарка голови ГПУ Лариса Сарган. "Рішенням Печерського суду підозрюваному у зраді та співпраці з "ДНР" полковнику Без'язикову продовжили тримання під вартою до 8 квітня 2017р", - вказується в повідомленні.

Печерський суд продовжив тримання під вартою полковнику, підозрюваному у зраді та співпраці з "ДНР" Івану Без'язикову до 8 квітня.

Про це у середу 8 лютого прес-секретарка генерального прокурора України Лариса Сарган пише у Twitter.

"Рішенням Печерського суду підозрюваному у зраді та співпраці з "ДНР" полковнику Без'язикову продовжили тримання під вартою до 8 квітня 2017р", - вказується в повідомленні.

Нагадаємо, військового розвідника, полковника ЗСУ, звільненого з полону бойовиків влітку 2016 року, Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з так званою "ДНР".

13 грудня 2016 року в СБУ заявили, що Без'язиков був завербований російськими спецслужбами, неодноразово виїжджав у Ростов-на-Дону (РФ) для отримання інструктажів від кадрових співробітників російських спецслужб. Згідно із даними спецслужби, Без'язиков був відомий серед терористів під прізвиськами Луїз, Дядя Ваня, Полковник, Іван Ніколаєвич.

14 грудня 2016-го Шевченківський районний суд міста Києва обрав для нього запобіжний захід у вигляді 2-місячного утримання у СІЗО.

Полковника ЗСУ підозрюють у скоєні злочину, передбаченого частиною 3 статті 258 ККУ (участь у терористичній організації).

28 грудня 2016 року Служба безпеки України оприлюднила телефонні розмови завербованого полковника ЗСУ Івана Без’язикова та його дружини.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus