Полозов вважає, що на найактивніших членів Меджлісу заведуть кримінальні справи

17.10.2016 10:00

Полозов вважає, що на найактивніших членів Меджлісу заведуть кримінальні справи

Щодо найактивніших членів Меджлісу кримськотатарського народу, найімовірніше, будуть порушувати кримінальні справи, повідомив російський адвокат Микола Полозов. "У найближчій перспективі я не виключаю, що низка адміністративних справ щодо представників Меджлісу буде наступним витком цих акцій залякування", – сказав Полозов.

Щодо найактивніших членів Меджлісу кримськотатарського народу, найімовірніше, будуть порушувати кримінальні справи.

Про це повідомив російський адвокат Микола Полозов в ефірі каналу 112 Україна.

"У найближчій перспективі я не виключаю, що низка адміністративних справ щодо представників Меджлісу (я думаю, що частина статей буде все-таки і кримінальна і стосуватиметься найбільш активних членів Меджлісу) буде наступним витком цих акцій залякування", – сказав Полозов.

Напередодні адвокат говорив, що в анексованому Криму проти нього збираються порушити кримінальну справу.

Як повідомлялося, 26 квітня так званий "Верховний суд Криму" визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістським громадським об'єднанням і заборонив його діяльність в Росії, задовольнивши таким чином позов "прокурора республіки" Наталії Поклонский.

29 вересня Верховний суд РФ остаточно визнав законною заборону діяльності Меджлісу кримських татар на території Росії як "екстремістської організації". Таким чином, була відхилена апеляційна скарга представників Меджлісу.

5 жовтня Верховна Рада звернулася до міжнародних організацій і парламентам іноземних держав із закликом засудити і не визнавати рішення судів Російської Федерації про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на території окупованого Криму, а також розглянути можливість санкцій проти "суддів", які підтримали рішення РФ про заборону Меджлісу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus